Получайте ВПраве
на Ваш E-mail:

*100% защита данных

Вы находитесь: Главная » Последнее на ВПраве, Право News » Чи буде встановлюватись статус учасника бойових дій в АТО?



style="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="1074248304"
data-ad-format="auto">

040ab263bd06b910c1e693a772e318efМіністерство оборони України пояснило правила встановлення статусу учасника бойових дій військовослужбовцям, які беруть (брали) участь у АТО

Особи, які захищали незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, а також брали участь у контртерористичній операції, матимуть стату учасника бойових дій. Пунктом 19 статті 6 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» встановлено перелік осіб, які є учасниками бойових дій.

Командир військової частини має видати відповідний наказ про відрядження в райони проведення АТО, інформація про участь військовослужбовців в АТО заноситься до особової справи або у військовий квиток та засвідчується командиром військової частини і гербовою печаткою.

Департамент кадрової політики Міністерства оборони України та Головне управління персоналу Генерального штабу Збройних Сил України буде видавати посвідчення учасника бойових дій військовослужбовцям. Військовозобов'язані чи призвані на службу під час мобілізації зможуть його отримати  в Київському чи обласних військових комісаріатах.

Марина Листопадська, ВПраве



style="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="3888113903"
data-ad-format="auto">

.

Похожие записи на ВПраве

Оставьте ваш комментарий


© 2016 ВПраве · Все права на материалы, размещенные на www.inlegal.com.ua, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При цитировании и использовании любых материалов ссылка на www.inlegal.com.ua обязательна. При цитировании и использовании в интернете активная индексируемая гиперссылка на www.inlegal.com.ua обязательна.