Получайте ВПраве
на Ваш E-mail:

*100% защита данных

Вы находитесь: Главная » Последнее на ВПраве, Право News » Чи буде введено в газотранспортну систему України резидентів США та ЄС ?



style="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="1074248304"
data-ad-format="auto">

загруженное (1)ВР прийняла Закон про внесення змін до деяких законів України щодо реформування системи управління Єдиною газотранспортною системою України (на основі законопроекту № 4116а)

Функції диспетчерського (оперативно — технологічного) управління Єдиною газотранспортною системою України виконує оператор Єдиної газотранспортної системи України, який визначається центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику в нафтогазовому комплексі. А в передбачених законом випадках центральним органом виконавчої влади, який забезпечує формування та реалізує державну політику в нафтогазовому комплексі, за згодою Верховної Ради.

Функції оператора Єдиної газотранспортної системи закріплюються за підприємством, засновником і власником якого може бути виключно держава, в тому числі через Публічне акціонерне товариство «НАК« Нафтогаз України », або (в разі створення спільного підприємства) держава, в тому числі через« Нафтогаз України »(володіння не менше 51% корпоративних прав), а також юрособа (юрособи), яке належить і контролюється резидентами держав — членів Євросоюзу, Сполучених Штатів Америки або Енергетичного Співтовариства та є оператором системи транспортування газу або членом Європейської мережі операторів системи транспортування газу, сертифікованим в відповідно до вимог ст. 10 Директиви 2009/73 / ЄС Європейського Парламенту та Ради ЄС щодо загальних правил для внутрішнього ринку природного газу, ст. 3 Регламенту 715/2009 Європейського Парламенту та Ради ЄС про умови доступу до мереж передачі природного газу.

 Згідно з рішенням центрального органу виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у нафтогазовому комплексі, функції оператора підземного сховища газу можуть бути відокремлені та покладені на окреме підприємство — оператора підземного сховища газу.

ВР за поданням Кабміну затверджує результати конкурсу та приймає остаточне рішення щодо визначення компанії — нерезидента в суб'єкті господарювання, на якого покладено функції оператора Єдиної газотранспортної системи України. Умови конкурсу розробляє і затверджує Кабмін.

Засновник або власник підприємства, на яке покладено функції оператора Єдиної газотранспортної системи, повинен мати не менше ніж п'ятирічний досвід управління газотранспортною системою на американському чи європейському ринку.

Арсеній Яценюк зазначив, що при проведенні конкурсу компанія — резидент ЄС буде зобов'язана розкрити всю інформацію про структуру своєї власності і про бенефіціарів. У разі зміни структури власності такої компанії, її повинна схвалити Україна.

Марина Листопадська, ВПраве



style="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="3888113903"
data-ad-format="auto">

.

Похожие записи на ВПраве

Оставьте ваш комментарий


© 2017 ВПраве · Все права на материалы, размещенные на www.inlegal.com.ua, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При цитировании и использовании любых материалов ссылка на www.inlegal.com.ua обязательна. При цитировании и использовании в интернете активная индексируемая гиперссылка на www.inlegal.com.ua обязательна.