Получайте ВПраве
на Ваш E-mail:

*100% защита данных

Вы находитесь: Главная » Последнее на ВПраве, Право News » Чи дозволить Кабмін публічний збір благодійних внесків?



style="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="1074248304"
data-ad-format="auto">

imagesУ ВР зареєстровано законопроект № 4514а про внесення змін до ст. 7 Закону «Про благодійну діяльність та благодійні організації» (щодо благодійних пожертв)

Цей законопроект розробило Міноборони для забезпечення більш ефективного виконання положень Закону № 1190-VII щодо фінансування армії за рахунок благодійних внесків.

Для організації публічних акцій по збору благодійних пожертвувань по телефону необхідні офіційні звернення керівників Міноборони з відповідними пропозиціями (за термінами акції, порядку перерахування коштів, реквізитам рахунків для зарахування благодійних пожертвувань і т.і.).

Відповідно до частини п'ятої ст. 7 Закону «Про благодійну діяльність та благодійні організації» особи, які перебувають на державній чи іншій публічній службі, та особи, які діють від їх імені, не мають права здійснювати публічний збір благодійних пожертв.

Є необхідність у внесенні змін до ст. 7 Закону щодо нерозповсюдження зазначених обмежень на організацію збору благодійних пожертвувань для сприяння обороноздатності і мобілізаційної готовності країни.

До ст. 7 Закону пропонується внести доповнення нової частини з впровадження механізмів здійснення публічного збору благодійних пожертв для забезпечення бойової, мобілізаційної готовності, боєздатності і функціонування Збройних Сил України в порядку, визначеному Кабміном.

Марина Листопадська, ВПраве



style="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="3888113903"
data-ad-format="auto">

.

Похожие записи на ВПраве

Оставьте ваш комментарий


© 2016 ВПраве · Все права на материалы, размещенные на www.inlegal.com.ua, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При цитировании и использовании любых материалов ссылка на www.inlegal.com.ua обязательна. При цитировании и использовании в интернете активная индексируемая гиперссылка на www.inlegal.com.ua обязательна.