Получайте ВПраве
на Ваш E-mail:

*100% защита данных

Вы находитесь: Главная » Последнее на ВПраве, Право News » Чи фінансує Ахметов і Єфремов тероризм?style="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="1074248304"
data-ad-format="auto">

ahmetoyi-1728x800_cСлужба безпеки перевіряє причетність до фінансування тероризму олігарха Рината Ахметова і голови фракції Партії регіонів у Верховній Раді Олександра Єфремова

Цю інформацію ефірі телекомпанії «5 канал» повідомив заступник голови СБУ Віктор Ягун.

На питання ведучої, чи є провадження щодо Ахметова і Єфремова, Ягун відповів негативно.

Голова СБУ додав: «Немає (проваджень), є провадження щодо фінансування терористичної діяльності і в рамках цього перевіряється вся інформація, яка накопичується, в тому числі і по персоналіях,які ви назвали».

СБУ звернула увагу на те, що низка заводів у зоні, контрольованій терористами на Донбасі, не зазнають нападу, не грабуються, не піддаються обстрілу, в той час, як сусідні будівлі розбомблені.

Він додав, що є багато фактів, які свідчать, що, можливо, частина місцевої олігархії на Донбасі брала участь у фінансуванні тероризму, але це повинно довести слідство і встановити суд.

Марина Листопадська, ВПравеstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="3888113903"
data-ad-format="auto">

.

Похожие записи на ВПраве

Оставьте ваш комментарий


© 2017 ВПраве · Все права на материалы, размещенные на www.inlegal.com.ua, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При цитировании и использовании любых материалов ссылка на www.inlegal.com.ua обязательна. При цитировании и использовании в интернете активная индексируемая гиперссылка на www.inlegal.com.ua обязательна.