Получайте ВПраве
на Ваш E-mail:

*100% защита данных

Вы находитесь: Главная » Последнее на ВПраве, Право News » Чи матимуть батьки дитини з інвалідністю додаткову відпустку?



style="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="1074248304"
data-ad-format="auto">

mainКомітет Верховної Ради з питань соціальної політики та праці рекомендує прийняти за основу урядовий законопроект № 4269а щодо удосконалення окремих положень соціальної політики.

Даний законопроект пропонує встановити:

— Щорічну додаткову оплачувану відпустку тривалістю 10 календарних днів працюючим батькам для догляду за інвалідом з дитинства І групи підгрупи А,

— Відпустку без збереження зарплати тривалістю, визначеною у медичному висновку, але не більш як до досягнення дитиною — інвалідом підгрупи А, якій виповнилося 6 і більше років, 18 — річного віку.

Відповідні зміни передбачається внести до статті 83 і 182-1 Кодексу законів про працю та статті 4, 5 і 19 Закону про відпустки.

Зі статті 179 КЗпП та статті 18 Закону про відпустки заплановано виключити положення про те, що за особами, які перебувають у відпустці по догляду за дитиною і працюють на умовах неповного робочого часу, зберігається право на допомогу до досягнення дитиною 3-річного віку.

Документ пропонує в Законі про державну допомогу сім'ям з дітьми врегулювати питання продовження виплати допомоги на дитину до досягнення нею 3 — річного віку особам, яким призначена допомога при народженні першої дитини і виплата її здійснюється протягом 24 місяців.

Прийняття законопроекту має дозволити поліпшити соціальний захист сімей, до складу яких входять діти з інвалідністю.

Марина Листопадська, ВПраве



style="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="3888113903"
data-ad-format="auto">

.

Похожие записи на ВПраве

Оставьте ваш комментарий


© 2016 ВПраве · Все права на материалы, размещенные на www.inlegal.com.ua, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При цитировании и использовании любых материалов ссылка на www.inlegal.com.ua обязательна. При цитировании и использовании в интернете активная индексируемая гиперссылка на www.inlegal.com.ua обязательна.