Получайте ВПраве
на Ваш E-mail:

*100% защита данных

Вы находитесь: Главная » Последнее на ВПраве, Право News » Чи можуть судді із зони АТО отримати заробітну плату?style="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="1074248304"
data-ad-format="auto">

376035Суддівську винагороду та зарплату за липень судді, працівники апарату та територіальних управлінь Державної судової адміністрації України, які знаходяться в зоні АТО, зможуть отримати в  інших областях України.

«ЗіБ»  в ДСАУ повідомили що, станом на 6.08.2014 органами судової влади в Дніпропетровській та Харківській областях забезпечено виплату за липень 2014 року суддівської винагороди та заробітної плати працівникам господарського суду Донецької області, Донецького окружного адміністративного суду, апеляційного суду Донецької області, Донецького апеляційного господарського суду, Донецького апеляційного адміністративного суду та територіального управління Державної судової адміністрації України в Донецькій області.

Для перерахування коштів органам судової влади в Луганській області необхідно до органу судової влади визначеного наказом ДСА України, який здійснюватиме перерахування,надати пакет документів щодо сум нарахованої заробітної плати і податків до відповідних бюджетів, цільових фондів за зобов’язаннями суддів та працівників.

Перерахувати кошти можна  лише в безготівковій формі. Установа повинна мати укладений з визначеним банком договір про розрахунково-касове обслуговування організації по видачі заробітної плати з використанням платіжних карток, а працівник відповідно відкритий у такому банку поточний рахунок, на якому обліковуються операції за платіжними картками.

За додатковою інформацією можна звернутися за наступними контактами:

Начальник управління бухгалтерського обліку та звітності Державної судової адміністрації УкраїниСомко Галина Андріївна

тел. (044) 277-76-50, e-mail: somko@court.gov.ua

До уваги суддів та працівників апарату Луганського окружного адміністративного суду

Для врегулювання питання отримання заробітноїплати звертатися за наступними контактами: Головний спеціаліст відділу планово-фінансової діяльності, бухгалтерського обліку та звітності Луганського окружного адміністративного суду Румянцева Тетяна Володимирівна

моб. тел. (095) 425-69-75, тел. у ДСА України (044) 277-76-51.

Марина Листопадська, ВПравеstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="3888113903"
data-ad-format="auto">

.

Похожие записи на ВПраве

Оставьте ваш комментарий


© 2017 ВПраве · Все права на материалы, размещенные на www.inlegal.com.ua, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При цитировании и использовании любых материалов ссылка на www.inlegal.com.ua обязательна. При цитировании и использовании в интернете активная индексируемая гиперссылка на www.inlegal.com.ua обязательна.