Получайте ВПраве
на Ваш E-mail:

*100% защита данных

Вы находитесь: Главная » Последнее на ВПраве, Право News » Україна хоче повернути майно колишнього СРСРstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="1074248304"
data-ad-format="auto">

загруженное (3)Кабмін створив Комісію із захисту інтересів України в питанні повернення майна колишнього СРСР, яке належить Україні

Про це 13 серпня повідомив Міністр Остап Семерак на брифінгу, підбиваючи підсумки засідання Уряду.

Міністр наголосів: «Це епохальне рішення для України, оскільки вперше за всі роки незалежності нашої держави Уряд системно підійшов до питання правонаступництва щодо зовнішніх боргів, державного боргу, активів СРСР. Ми прийняли рішення про створення Комісії з захисту інтересів України в цьому питанні ».

Зі слів Міністра, Комісія вивчатиме право нашої держави за борги і майно СРСР і пропонувати механізми вирішення цього питання на користь України. Для цього буде проведена повна інвентаризація всього, що «по праву належить Україні», та визначено процедури.

Семерак запевнив, що всі активи будуть повернуті, навіть якщо доведеться звертатися в міжнародні суди.

Марина Листопадська, ВПравеstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="3888113903"
data-ad-format="auto">

.

Похожие записи на ВПраве

Оставьте ваш комментарий


© 2017 ВПраве · Все права на материалы, размещенные на www.inlegal.com.ua, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При цитировании и использовании любых материалов ссылка на www.inlegal.com.ua обязательна. При цитировании и использовании в интернете активная индексируемая гиперссылка на www.inlegal.com.ua обязательна.