Получайте ВПраве
на Ваш E-mail:

*100% защита данных

Вы находитесь: Главная » Последнее на ВПраве, Право News » Чи є обов'язковими відбитки пальців у закордонному паспорті?style="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="1074248304"
data-ad-format="auto">

загруженное13 серпня вступив в силу Закон № 1601-VII, який вносить зміни до Закону «Про Єдиний державний демографічний реєстр в документах, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус»

Відповідно до Закону оцифровані відбитки пальців рук вносяться до Єдиного демографічного реєстру і переносяться на безконтактний електронний носій тільки за згодою при оформленні:

— Паспорта громадянина України для виїзду за кордон;

— Дипломатичного паспорта України;

— Службового паспорта України;

— Посвідчення особи моряка;

— Посвідчення члена екіпажу;

— Посвідчення особи без громадянства для виїзду за кордон, проїзного документа біженця.

Порядок отримання витягу з Реєстру та знищення оцифрованих відбитків пальців встановлюється Кабінетом Міністрів.

Оцифровані відбитки пальців вноситимуться після досягнення дванадцятирічного віку. Від внесення відбитків можна відмовитися за релігійними переконаннями.

Прийнята в першому читанні редакція проекту передбачала, що відбитки пальців будуть обов'язково вноситися в зазначені документи.

Марина Листопадська, ВПравеstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="3888113903"
data-ad-format="auto">

.

Похожие записи на ВПраве

Оставьте ваш комментарий


© 2017 ВПраве · Все права на материалы, размещенные на www.inlegal.com.ua, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При цитировании и использовании любых материалов ссылка на www.inlegal.com.ua обязательна. При цитировании и использовании в интернете активная индексируемая гиперссылка на www.inlegal.com.ua обязательна.