Получайте ВПраве
на Ваш E-mail:

*100% защита данных

Вы находитесь: Главная » Последнее на ВПраве, Право News » Чи закриють морські рибні порти Криму?style="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="1074248304"
data-ad-format="auto">

originalМіністерство аграрної політики та продовольства спільно з Держрибагенством підготували проект постанови Кабміну про тимчасове закриття морських рибних портів на тимчасово окупованій території АР Крим.

Порти повинні бути закриті до відновлення в Криму і Севастополі конституційного ладу України. Планується до закриття державні підприємства та акваторії ДП «Керченський морський рибний порт» та ДП «Севастопольський морський рибний порт».

Ці заходи необхідно вжити у зв'язку з вторгненням на територію України озброєних формувань, що перешкоджає державному контролю і загрожує безпеці судноплавства.

Довідка. У прийнятій 27 березня 2014 Резолюції 68/262 «Територіальна цілісність України» Генеральна Асамблея ООН закликає всі держави, міжнародні організації та спеціалізовані установи не визнавати будь-яка зміна статусу АР Крим і міста Севастополя на основі «проведеного референдуму» і утримуватися від будь-яких дій або кроків, які можна було б трактувати як визнання будь-якої зміни статусу.

Марина Листопадська, ВПравеstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="3888113903"
data-ad-format="auto">

.

Похожие записи на ВПраве

Оставьте ваш комментарий


© 2017 ВПраве · Все права на материалы, размещенные на www.inlegal.com.ua, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При цитировании и использовании любых материалов ссылка на www.inlegal.com.ua обязательна. При цитировании и использовании в интернете активная индексируемая гиперссылка на www.inlegal.com.ua обязательна.