Получайте ВПраве
на Ваш E-mail:

*100% защита данных

Вы находитесь: Главная » Последнее на ВПраве, Право News » Чи збільшать у Криму поставки молока з України?



style="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="1074248304"
data-ad-format="auto">

images (1)На півострові не хочуть відмовлятися від поставок молочних продуктів з території материкової України

Влада Криму звернулися до Россільгоспнагляду з проханням розширити список українських виробників молочної продукції, яким дозволені поставки продукції на півострів. Про це повідомив виконуючий обов'язки глави республіки Сергій Аксьонов, передає Інтерфакс-Україна.

Аксьонов сказав: «Для Криму буде окрема програма з точки зору спілкування з українськими виробниками. Нами в Россільгоспнагляд направлені листи, щоб додатковим виробникам на території України дали можливість поставляти сюди свою продукцію».

Раніше Корреспондент.net повідомляв, що через часткової заборони на ввезення українського молока в Крим півострів залишився без молочної продукції, і дефіцит молока в АРК очікується вже найближчим часом.

Раніше Росія ввела заборону на імпорт молока і молочної продукції з України.

Марина Листопадська, ВПраве



style="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="3888113903"
data-ad-format="auto">

.

Похожие записи на ВПраве

Оставьте ваш комментарий


© 2017 ВПраве · Все права на материалы, размещенные на www.inlegal.com.ua, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При цитировании и использовании любых материалов ссылка на www.inlegal.com.ua обязательна. При цитировании и использовании в интернете активная индексируемая гиперссылка на www.inlegal.com.ua обязательна.