Получайте ВПраве
на Ваш E-mail:

*100% защита данных

Вы находитесь: Главная » Последнее на ВПраве, Право News » РФ зобов'яже свої магазини бути заповненими російськими товарами мінімум на 50%style="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="1074248304"
data-ad-format="auto">

vibir_v_magaziniУ профільній комісії стверджують, що до 80% товарів на полицях торгових мереж РФ найчастіше представляють недобросовісні іноземні компанії

Голова Комісії Громадської палати РФ з соціальної підтримки громадян і якості життя Володимир Сліпак заявив: «Російські торгові мережі необхідно на законодавчому рівні зобов'язати забезпечувати не менше половини свого асортименту товарами вітчизняного виробництва».

Голова Комісії Громадської палати РФ наголосив: «Якщо ми хочемо в сьогоднішній непростій обстановці бути реальними патріотами, давайте, шановні депутати, внесемо, для початку в Закон про торговельну діяльність становище зобов'язує торговельні мережі мати у своєму асортименті не менше 50% товарів вітчизняних виробників, надавши їм режим найбільшого сприяння».

Раніше Євросоюз ввів нові санкції проти Москви. Він є найбільшим торговим партнером Росії. Після цього Россільгоспнагляд ввів обмеження на ввезення на територію Росії овочів і фруктів з Польщі.

РФ ввела заборону на ввезення овочевих, фруктових і рибних консервів ряду українських підприємств, натомість Росія заборонила ввезення рослинної продукції в багажі та молока з України.

Марина Листопадська, ВПравеstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="3888113903"
data-ad-format="auto">

.

Похожие записи на ВПраве

Оставьте ваш комментарий


© 2017 ВПраве · Все права на материалы, размещенные на www.inlegal.com.ua, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При цитировании и использовании любых материалов ссылка на www.inlegal.com.ua обязательна. При цитировании и использовании в интернете активная индексируемая гиперссылка на www.inlegal.com.ua обязательна.