Получайте ВПраве
на Ваш E-mail:

*100% защита данных

Вы находитесь: Главная » Последнее на ВПраве, Право News » Чиновники лишаться без пільгstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="1074248304"
data-ad-format="auto">

загруженноеПорошенко скасував пільги генералам і держрадникам юстиції, звільненим за вислугою років. Також втратив чинність цілий ряд розпоряджень про матеріальне забезпечення та охорони інших колишніх державних чиновників

Президент України Петро Порошенко підписав указ № 632/2014 «Про визнання такими, що втратили чинність, деяких указів Президента України», яким скасовано низку пільг генералам армії, генералам внутрішньої служби та державним радникам юстиції, звільненим за вислугою строку служби.

Втрачають чинність укази глави держави, яким визначалося, що генерал армії, генерал внутрішньої служби, державний радник юстиції у разі звільнення за вислугою строку служби може бути призначений на посаду радника Міністерства оборони, Міністерства внутрішніх справ або іншого військового формування, а державний радник юстиції — на посаду радника Генпрокуратури.

Зазначеним особам надавалося грошове, автотранспортне, медичне та інші види обслуговування за останньою посадою, а також право мати помічника. До того ж вони були забезпечені щорічним безкоштовним санаторно -курортним лікуванням з компенсацією вартості проїзду в межах України, оплачувалося 50% вартості користування житлом, комунальними послугами та телефоном. Згідно з повідомленням, у разі працевлаштування таких осіб після звільнення за вислугою строку служби на інше місце роботи незалежно від форм власності на них поширювалися безкоштовне медичне обслуговування, санаторно — курортне лікування та оплата 50% комунальних послуг за рахунок держави.

Президент розпорядився скасувати дію низки розпоряджень колишніх президентів 1992—2010 років про матеріальне забезпечення та охорони колишніх вищих державних чиновників.

Порошенко скасував розпорядження від 4 липня 1994 року № 58 «Про матеріально-побутове забезпечення Юхима Звягільського»​​; від 7 червня 1996 року «Про обслуговування і безпеки колишнього прем'єр-міністра України Євгенія Марчука»; від 11 липня 1997 року «Про обслуговування і безпеки колишнього прем'єр-міністра України Павла Лазаренка»; від 31 грудня 1999 року № 448 «Про обслуговування і безпеки колишнього прем'єр-міністра України Валерія Пустовойтенка»; від 18 червня 2001 року «Про обслуговування і безпеки колишнього прем'єр-міністра України Віктора Ющенка».

Петро Порошенко відхилив розпорядження від 10 червня 2002 року «Про матеріально-побутове та медичне обслуговування Миколи Азарова». Тоді екс-прем'єр-міністр очолював Державну податкову адміністрацію, і розпорядження від 12 січня 2005 року «Про обслуговування і безпеки колишнього прем'єр-міністра України Віктора Януковича». Порошенко скасував і довічне утримання за рахунок держави колишнього спікера Верховної Ради Володимира Литвина.

Марина Листопадська, ВПравеstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="3888113903"
data-ad-format="auto">

.

Похожие записи на ВПраве

Оставьте ваш комментарий


© 2017 ВПраве · Все права на материалы, размещенные на www.inlegal.com.ua, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При цитировании и использовании любых материалов ссылка на www.inlegal.com.ua обязательна. При цитировании и использовании в интернете активная индексируемая гиперссылка на www.inlegal.com.ua обязательна.