Получайте ВПраве
на Ваш E-mail:

*100% защита данных

Вы находитесь: Главная » Последнее на ВПраве, Право News » ДАІ попореджує: уважно заповнюйте квитанції про оплату штрафуstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="1074248304"
data-ad-format="auto">

shtraf_gai_oplataОсоби, яких оштрафували, сплачують штраф і здійснюють зайвий візит до ДАІ через те, що були недостатньо уважними.

Процедура сплати штрафів за порушення Правил дорожнього руху із застосуванням механізму автоматичного заліку таких штрафів під час отримання банківськими установами коштів була удосконалена ще рік тому. Але через неуважність і помилки, не всі особи мають змогу скористатись нововведеннями.

Начальник Департаменту ДАІ МВС України Анатолій Сіренко зазначив, що багато осіб відвідують ДАІ, хоча наразі для громадян немає необхідності  надавати копії платіжних документів про сплату штрафів у територіальні підрозділи Державтоінспекції.

ДАІ наголошує на достовірності даних у квитанції. Державтоінспекція інформує про те, що у реквізитах касового документа обов'язково необхідно без помилок вказувати серію і номер протоколу про адміністративне правопорушення.

Зразок заповнення квитанції про сплату штрафу у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху є на сайті ДАІ, а саме в розділі «Корисні посилання».До того ж, ці зразки мають бути у кожній установі (відділенні) банку.

Якщо правопорушник, у встановлений законодавством термін,не сплачує штраф, то йому необхідно буде сплатити подвійний розмір штрафу. Ці положення  визначені статтею КупАП і зазначені у постанові про стягнення штрафу, а також витрати на облік зазначених правопорушень.

Марина Листопадська, ВПравеstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="3888113903"
data-ad-format="auto">

.

Похожие записи на ВПраве

Оставьте ваш комментарий


© 2017 ВПраве · Все права на материалы, размещенные на www.inlegal.com.ua, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При цитировании и использовании любых материалов ссылка на www.inlegal.com.ua обязательна. При цитировании и использовании в интернете активная индексируемая гиперссылка на www.inlegal.com.ua обязательна.