Получайте ВПраве
на Ваш E-mail:

*100% защита данных

Вы находитесь: Главная » Последнее на ВПраве, Право News » На Укрпоштi можна зареєструвати ЗМІstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="1074248304"
data-ad-format="auto">

ukrpochtaЗ 11 серпня 2014 «Укрпошта» спільно з Державною реєстраційною службою України пропонують скористатися послугою з державної реєстрації ЗМІ в відділеннях поштового зв'язку.

Послуга надається в рамках укладеного Укрпоштою з Укрдержреєстром Меморандуму про взаємне співробітництво. Це дасть змогу значно спростити процедури надання адміністративних послуг.

Поряд з отриманням послуг у сфері соціального та пенсійного забезпечення, держреєстрацією юридичних і фізичних осіб, прав на нерухоме майно, а також поряд з отриманням дозвільних документів на автомобільні перевезення, через «Укрпошту» можна зареєструвати ЗМІ із загальнодержавною, регіональною та / або зарубіжною сферою розповсюдження.

Заповнити заяву і сформувати потрібний пакет документів клієнт може безпосередньо в поштовому відділенні відправити його в Укрдержреєстр.

«Укрпошта" не бере грошей за надання послуги, плата стягується тільки за пересилку заяви з пакетом документів в Укрдержреєстр, що оформляється відправленням з оголошеною цінністю згідно з діючими тарифами підприємства.

Марина Листопадська, ВПравеstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="3888113903"
data-ad-format="auto">

.

Похожие записи на ВПраве

Оставьте ваш комментарий


© 2017 ВПраве · Все права на материалы, размещенные на www.inlegal.com.ua, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При цитировании и использовании любых материалов ссылка на www.inlegal.com.ua обязательна. При цитировании и использовании в интернете активная индексируемая гиперссылка на www.inlegal.com.ua обязательна.