Получайте ВПраве
на Ваш E-mail:

*100% защита данных

Вы находитесь: Главная » Последнее на ВПраве, Право News » Депутати прийняли проект про сплату податків в зоні АТОstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="1074248304"
data-ad-format="auto">

imagesВР прийняла за основу проект закону про внесення змін до Податкового кодексу (про тимчасові заходи на період проведення антитерористичної операції).

Законопроект № 4314а пропонує для фізичних осіб — підприємців, які здійснюють діяльність у зоні проведення тимчасової антитерористичної операції, полегшити відмови від спрощеної системи оподаткування у зв'язку з переходом на сплату інших податків і зборів.

Відмовитись від спрощеної системи оподаткування ФОП із зони АТО можна подавши заяву до контролюючого органу не пізніше ніж за 10 календарних днів до початку наступного календарного місяця. ФОП може відмовитися від такої системи оподаткування з першого числа місяця, наступного за яким подано заяву про відмову у зв'язку з переходом на сплату інших податків і зборів.

На території проведення антитерористичної операції для платників податків терміном сплати податків і зборів визнається наступний період, що починається після закінчення АТО.

 В період проведення АТО, а також протягом 365 днів з моменту її закінчення платник податків, який здійснює діяльність на території її проведення, не несе відповідальності за невиконання або неналежне виконання податкових зобов'язань. Терміни виконання податкових зобов'язань в період і на території проведення антитерористичної операції, переносяться на термін до 365 днів з дня її закінчення.

Марина Листопадська, ВПравеstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="3888113903"
data-ad-format="auto">

.

Похожие записи на ВПраве

Оставьте ваш комментарий


© 2017 ВПраве · Все права на материалы, размещенные на www.inlegal.com.ua, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При цитировании и использовании любых материалов ссылка на www.inlegal.com.ua обязательна. При цитировании и использовании в интернете активная индексируемая гиперссылка на www.inlegal.com.ua обязательна.