Получайте ВПраве
на Ваш E-mail:

*100% защита данных

Вы находитесь: Главная » Последнее на ВПраве, Право News » Дещиця дивується непоінформованості Лавроваstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="1074248304"
data-ad-format="auto">

deshchicya_ca929Слова Сергія Лаврова про те, що для імплементації женевських домовленостей, Україна не вживає ніяких заходів знайшли відповідь у Андрія Дещиці – міністра закордонних справ України.

Під час відповіді на питання ЗМІ у понеділок, а також після переговорів між сторонами, які підписували женевську угоду за участі представників СБУ, МВС, антитерористичного центу та при участі керівника моніторингової місії ОБСЄ, він зробив дану заяву.

Дещиця наголосив на своєму здивуванні словам Лаврова, який «інформує про те, чого не знає». Україна, для імплементації женевських домовленостей, ще з п'ятниці, проводить, ефективні та конструктивні зустрічі з участю представників російського посольства, обговорює питання, які стосуються імплементації даних домовленостей. Також міністр наголосив на своєму бажанні знати дії РФ, які вона виконує для імплементації цих домовленостей, крім того, що робить голосні заяви.

Дещиця заявив про очікування відповіді від колег зі сторони РФ та обурення з приводу того, що у Слов'янську захоплюють кореспондентів.

Міністр наголосив про необхідність Лаврова ознайомитись з веб-сторінкою Міністерства закордонних справ України, де російською мовою викладені всі заяви, зроблені МЗС у цьому аспекті, якщо дипломати з посольства Російської Федерації не надають інформації своєму уряду. А саме йшлась мова про переговори стосовно імплементацій женевських угод.

Марина Листопадська, ВПравеstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="3888113903"
data-ad-format="auto">

.

Похожие записи на ВПраве

Оставьте ваш комментарий


© 2017 ВПраве · Все права на материалы, размещенные на www.inlegal.com.ua, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При цитировании и использовании любых материалов ссылка на www.inlegal.com.ua обязательна. При цитировании и использовании в интернете активная индексируемая гиперссылка на www.inlegal.com.ua обязательна.