Получайте ВПраве
на Ваш E-mail:

*100% защита данных

Вы находитесь: Главная » Последнее на ВПраве, Право News » Дипломатичні стосунки між Путіним та Обамою призупиненоstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="1074248304"
data-ad-format="auto">

1366438470_0335.1000x800ЗМІ повідомляють про тимчасове зупинення дипломатичних стосунків між Росією та США.

ТheDailyBeast повідомляє про телефонні розмови між Путіним та Бараком Обамою для деескалації ситуації в Україні, які відбувались після вторгнення до Криму російських військ.

Як зазначалось раніше, Путін вирішив, що ця взаємодія має припинитись, оскільки США та ЄС готують нові санкції проти РФ.

Ігор Юргенс – голова Інституту сучасного розвитку, який є соратником Дмитра Медведєва прем’єр – міністра РФ, зазначив те, що Путін не буде під тиском розмовляти з Обамою. Він водночас зазначив, що дипломатичні відносини не назавжди розірвано.

Президент Росії та президент США могли б знову домовлятись у майбутньому, але жоден з них прямого контакту не шукає, хоча це і відбувалось на початку кризи в Україні. Путін не бажає розмовляти з Бараком Обамою у нинішній ситуації.

The Daily Beast зазначає, що недотримання «женевських домовленостей» посилило конфлікт між Москвою та Вашингтоном.

Джен Псакі – представник Держдепартаменту, повідомила про те, що ця взаємодія не була призупинена, тим паче зі сторони Росії про це не були поінформовані. Раніше зазначалось про те, що телефонні контакти, які мали відбутись 23-24 квітня, між Держсекретарем США Джоном Керрі та міністром закордонних справ РФ Сергія Лаврова, так і не відбулись.

США звинувачують Росію у сутичках та сепаратизмі на сході України після анексії Криму. А РФ висуває обвинувачення США у заохоченні керівництва України в антиросійській політиці.

Марина Листопадська, ВПравеstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="3888113903"
data-ad-format="auto">

.

Похожие записи на ВПраве

Оставьте ваш комментарий


© 2017 ВПраве · Все права на материалы, размещенные на www.inlegal.com.ua, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При цитировании и использовании любых материалов ссылка на www.inlegal.com.ua обязательна. При цитировании и использовании в интернете активная индексируемая гиперссылка на www.inlegal.com.ua обязательна.