Получайте ВПраве
на Ваш E-mail:

*100% защита данных

Вы находитесь: Главная » Последнее на ВПраве, Право News » До місцевих бюджетів будуть зараховувати орендну плату за водоймиstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="1074248304"
data-ad-format="auto">

zagryaznennye-rekiВРУ прийняла Закон про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо зарахування орендної плати за водні об'єкти до місцевих бюджетів (проект № 4076а).

З 1 січня 2015 року буде внесено зміни до Закону про порядок зарахування до місцевих бюджетів орендної плати за водні об'єкти, які надаються в оренду державними адміністраціями та органами місцевого самоврядування:

— Орендна плата є складовою доходів загального фонду місцевих бюджетів, що не враховуються при визначенні обсягу міжбюджетних трансфертів, і зараховується відповідно до обласних, районних бюджетів та бюджетів місцевого самоврядування;

— Плата за надані в оренду ставки, що знаходяться в басейнах річок загальнодержавного значення, виключається зі складу доходів обласних бюджетів, що враховуються при визначенні обсягу міжбюджетних трансфертів.

Додатковим джерелом наповнення місцевих бюджетів стане зарахування орендної плати за водні об'єкти до відповідних бюджетів тих територій, де знаходяться водні об'єкти та забезпечить зацікавленість органів місцевого самоврядування у благоустрої, а також сприятиме раціональному використанню водних об'єктів.

Марина Листопадська, ВПравеstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="3888113903"
data-ad-format="auto">

.

Похожие записи на ВПраве

Оставьте ваш комментарий


© 2017 ВПраве · Все права на материалы, размещенные на www.inlegal.com.ua, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При цитировании и использовании любых материалов ссылка на www.inlegal.com.ua обязательна. При цитировании и использовании в интернете активная индексируемая гиперссылка на www.inlegal.com.ua обязательна.