Получайте ВПраве
на Ваш E-mail:

*100% защита данных

Вы находитесь: Главная » Последнее на ВПраве, Право News » Документи на спадщину можна тепер оформити простішеstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="1074248304"
data-ad-format="auto">

imagesКабмін схвалив законопроект про внесення змін до ЦК щодо місця відкриття спадщини. Цей проект розробило Міністерства юстиції України.

Законопроект пропонує місцем відкриття спадщини вважати місце подання першої заяви спадкоємців, виконавців заповіту, осіб, зацікавлених в охороні спадкового майна, кредиторів.

На підставі отриманої першої заяви нотаріусом заводиться спадкова справа, вона підлягає реєстрації в Спадковому реєстрі.

Розробка законопроекту перш за все обумовлена ​​геополітичною ситуацією, яка склалася в Україні.

В Міністерство юстиції надходять численні звернення громадян з АРК, Донбасу, а також переселенців — щодо неможливості здійснити оформлення спадкових прав. Вони позбавлені такої можливості, так як місце відкриття спадщини визначається за останнім місцем проживання спадкодавця чи місцем розташування спадкового нерухомого майна. Прийняття цього проекту буде сприяти забезпеченню реалізації прав таких спадкоємців.

Марина Листопадська, ВПравеstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="3888113903"
data-ad-format="auto">

.

Похожие записи на ВПраве

Оставьте ваш комментарий


© 2017 ВПраве · Все права на материалы, размещенные на www.inlegal.com.ua, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При цитировании и использовании любых материалов ссылка на www.inlegal.com.ua обязательна. При цитировании и использовании в интернете активная индексируемая гиперссылка на www.inlegal.com.ua обязательна.