Получайте ВПраве
на Ваш E-mail:

*100% защита данных

Вы находитесь: Главная » Последнее на ВПраве, Право News » Доступ до нотаріусів став більш відкритимstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="1074248304"
data-ad-format="auto">

1293309607_zavereno-notariusВідвідати державних нотаріусів стає простіше.

Міністерство юстиції України посилило контроль за якістю та доступністю надання послуг державними нотаріальними конторами, в тому числі в сільській місцевості.

Наказ від 07.07.2014 № 1066/5 «Про забезпечення організації доступності населення до нотаріальних послуг та поліпшення роботи з надання таких послуг» передбачає:

— перегляд,  розробка нових графіків роботи державних нотаріальних контор і графіків прийому громадян у нотаріальних конторах з урахуванням навантаження, зручності та доступності населення до нотаріальних послуг;

— встановлення загальних вихідних днів для державних нотаріальних контор — неділя та понеділок, а за наявності декількох державних нотаріальних контор в одному населеному пункті встановлення для таких контор різних вихідних днів (субота / неділя або неділя / понеділок);

— здійснення прийому громадян у нотаріальних конторах протягом робочого дня (перерва для відпочинку та харчування організувати таким чином, щоб державна нотаріальна контора працювала безперервно);

— розміщення найбільш актуальних роз'яснень або публікацій безпосередньо в приміщеннях державних нотаріальних контор і в приміщеннях, де розміщені робочі місця приватних нотаріусів і т.д.

Починають свою роботу виїздні громадські приймальні територіальних органів Міністерства юстиції для надання юридичної допомоги і консультацій. До цього буде залучено державних та приватних нотаріусів.

Крім того, передбачено створення територіальними органами Мін'юсту «гарячих ліній» з питань організацію роботи та діяльності державних нотаріальних контор і приватних нотаріусів.

 Консультації надаватимуться електронною поштою в режимі «питання — відповідь», а роз'яснення та зразки документів будуть публікуватися на офіційних веб — сторінках територіальних органів Міністерства юстиції України.

Марина Листопадська, ВПравеstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="3888113903"
data-ad-format="auto">

.

Похожие записи на ВПраве

Оставьте ваш комментарий


© 2017 ВПраве · Все права на материалы, размещенные на www.inlegal.com.ua, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При цитировании и использовании любых материалов ссылка на www.inlegal.com.ua обязательна. При цитировании и использовании в интернете активная индексируемая гиперссылка на www.inlegal.com.ua обязательна.