Получайте ВПраве
на Ваш E-mail:

*100% защита данных

Вы находитесь: Главная » Последнее на ВПраве, Право News » Сили антитерористичної операції готові до фінальної стадії визволення Донецькаstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="1074248304"
data-ad-format="auto">

1404326403_silovikiВ РНБО заявляють, що звільнення Донецька є пріоритетом для Національної гвардії України

Сили антитерористичної операції готуються до фінальної стадії визволення Донецька від представників незаконних збройних формувань. Про це в інтерв'ю Reuters заявив спікер інформаційно-аналітичного центру Ради національної безпеки і оборони України Андрій Лисенко.

Лисенко наголосив: «Сили антитерористичної операції готуються до фінальної стадії звільнення Донецька. Наші сили повністю відрізали Донецьк від Луганська. Ми працюємо над звільненням обох міст».

За останню добу сили АТО продовжували успішні наступальні дії. Зокрема, силовикам вдалося максимально звузити кільце навколо Донецька.

В свою чергу «головнокомандувач» ДНР Ігор Гиркин (Стрелков) повідомив, що Донецьк і Горлівка знаходяться в повному оточенні силовиків.

В прес-центрі АТО напередодні повідомлялося про те що, силовики перекрили дороги між Донецьком і Луганськом.

Силовики заявляють про масову втечу сепаратистів.

Марина Листопадська, ВПраве

 style="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="3888113903"
data-ad-format="auto">

.

Похожие записи на ВПраве

Оставьте ваш комментарий


© 2017 ВПраве · Все права на материалы, размещенные на www.inlegal.com.ua, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При цитировании и использовании любых материалов ссылка на www.inlegal.com.ua обязательна. При цитировании и использовании в интернете активная индексируемая гиперссылка на www.inlegal.com.ua обязательна.