Получайте ВПраве
на Ваш E-mail:

*100% защита данных

Вы находитесь: Главная » Последнее на ВПраве, Право News » ГПУ повідомляє про 83 кримінальні провадження на східній території України за фактами перешкоджання виборчому процесуstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="1074248304"
data-ad-format="auto">

F21441EC-E4E4-4B25-BDBE-420D4D231247_w640_r1_s_cx0_cy4_cw0Існує ряд причин, які є перешкодою для розслідування цих кримінальних справ, одна з найвагоміших – бойові дії на території Донецької та Луганської областей

Прес-служба ГПУ повідомила слова начальника Головного управління Генеральної прокуратури Миколи Гошовського про те, що правоохоронні органи України  уже зареєстрували 83 кримінальні провадження за фактами перешкоджання виборчому процесу на території Донецької і Луганської областей.

Начальник Головного управління Генеральної прокуратури наголосив на тому, що є загроза стосовно виборчого процесу в південно-східному регіоні — сепаратисти та терористами намагаються його зірвати.

« Сепаратисти захоплюють виборчі дільниці, знищують виборчу документацію і серверне обладнання, а також є  випадки викрадення членів виборчих комісій», — заявив Гошовський.

«Прокуратура уже відкрила 612  кримінальних проваджень, які стосуються  проявів сепаратизму, посягань на територіальну цілісність і недоторканність України, вчиненням терористичних актів та фінансування тероризму. Оголошено про підозру у злочині 381 особі, з них — 102 особи підозрюваних перебувають під вартою, щодо 147 осіб застосовано запобіжний захід у вигляді домашнього арешту», — повідомив Микола Гошовський.

Зі слів Миколи Гошовського, у всіх кримінальних провадженнях призначені і проводяться експертизи. Зокрема, судово-лінгвістичні, судово-психолінгвістичні, балістичні, фоноскопічні, судово-портретні, медико-криміналістичні. Це не стосується першочергових слідчих дій. Він наголосив на тому, що розслідування цих кримінальних проваджень має певні ускладнення.  Це відбувається не лише через  проведення великої кількості експертиз, але і через необхідність проведення ряду слідчих дій, зокрема на території, де відбуваються бойові дії.

Раніше повідомлялясь інформація про те, що на Донеччині та Луганщині майже 50 % дільниць не працює.

Марина Листопадська, ВПравеstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="3888113903"
data-ad-format="auto">

.

Похожие записи на ВПраве

Оставьте ваш комментарий


© 2017 ВПраве · Все права на материалы, размещенные на www.inlegal.com.ua, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При цитировании и использовании любых материалов ссылка на www.inlegal.com.ua обязательна. При цитировании и использовании в интернете активная индексируемая гиперссылка на www.inlegal.com.ua обязательна.