Получайте ВПраве
на Ваш E-mail:

*100% защита данных

Вы находитесь: Главная » Последнее на ВПраве, Право News » Грузоперевізники будуть платити більше?style="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="1074248304"
data-ad-format="auto">

загруженноеДержпідприємництва вважають, що спочатку треба зробити якісні дороги, а потім брати гроші за їх користування

З'явився новий законопроект «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо введення плати за проїзд вантажних автомобілів для компенсації збитку, заподіяного автомобільним дорогам загального користування».

Нині постановою Кабміну від 27.06.2007 № 879, серед іншого, затверджено ставки плати за користування дорогами для вантажних авто, які важче 12 тонн.

Держпідприємництво наголошує на тому, що що прийняття закону може призвести до ситуації, при якій на різних підставах буде стягуватися подвійна плата за проїзд автомобільними дорогами загального користування.

Цей проект передбачає те, що рух вантажних автомобілів, які мають максимально дозволену загальну масу 12 т і більше, по автомобільних дорогах загального користування допускається за умови сплати компенсації шкоди, завданої такими вантажними автомобілями автомобільним дорогам.

Якщо ж компенсація не буде сплачена, то на водіїв вантажних автомобілів накладається штраф — 380 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (тобто 6460 грн.) або 190 НМДГ (3230 грн.).

Водії змушені будуть сплачувати ці штрафи на місці фіксації порушення, якщо ж порушення будуть повторюватись, то встановлюється штраф у розмірі 5 000 НМДГ (85000 грн.)

Держпідприємництво відзначає, що ця норма законопроекту містить основу для прийняття контролером надалі суб'єктивних рішень при визначенні розміру і накладання відповідного штрафу. Воно також проти створення контролюючим органом додаткових джерел фінансування дорожнього господарства.

Марина Листопадська, ВПраве

 

 

 

 style="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="3888113903"
data-ad-format="auto">

.

Похожие записи на ВПраве

Оставьте ваш комментарий


© 2017 ВПраве · Все права на материалы, размещенные на www.inlegal.com.ua, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При цитировании и использовании любых материалов ссылка на www.inlegal.com.ua обязательна. При цитировании и использовании в интернете активная индексируемая гиперссылка на www.inlegal.com.ua обязательна.