Получайте ВПраве
на Ваш E-mail:

*100% защита данных

Вы находитесь: Главная » Последнее на ВПраве, Право News » Хто ще міг збити Боїнг – 777?style="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="1074248304"
data-ad-format="auto">

image001Стріляти в малайзійський авіалайнер могли українські військові, які залишилися в Криму і перейшли на бік Росії

СБУ розглядає версію, згідно з якою «Буком», яким збили малайзійський Боїнг-777, керували українські військовослужбовці, які залишилися на території Криму і перейшли на бік Російської Федерації.

Про це в ефірі 5 каналу сказав заступник Голови СБУ Віктор Ягуней.

Він наголосив: «Особи, які керували цим» Буком «, не можуть бути місцевим населенням. Люди, які керують такою зброєю, повинні мати не просто професійну підготовку, а досвід таких стрільб».

Ягуней повідомив: «Нами відпрацьовується декілька версій, в тому числі версія, що це наші фахівці, які залишилися на території кримського півострова, перейшли на бік Російської Федерації».

Він пояснив, що близько Євпаторії був навчальний полігон, де проходили навчальні стрільби всіх військовослужбовців протиповітряної оборони.

 "Там стояло найбільш підготовлені підрозділ ППО, які мали значний досвід використання цих" Буків «. Не виключається, що ці фахівці могли бути виконавцями», — сказав представник СБУ.

Марина Листопадська, ВПравеstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="3888113903"
data-ad-format="auto">

.

Похожие записи на ВПраве

Оставьте ваш комментарий


© 2017 ВПраве · Все права на материалы, размещенные на www.inlegal.com.ua, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При цитировании и использовании любых материалов ссылка на www.inlegal.com.ua обязательна. При цитировании и использовании в интернете активная индексируемая гиперссылка на www.inlegal.com.ua обязательна.