Получайте ВПраве
на Ваш E-mail:

*100% защита данных

Вы находитесь: Главная » Последнее на ВПраве, Право News » Хто займатиметься переселенцями з АТО?style="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="1074248304"
data-ad-format="auto">

загруженноеВіце-прем'єр-міністр — Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Володимир Гройсман заявив, що із зони АТО можна виїхати самостійно або скористатися п'ятьма коридорами і пунктами пропуску

З 10 липня працює електронний ресурс для громадян, на якому розміщені пропозиції по розселенню та  з приводу надання робочих місць

Гройсман наголосив, що вже два місяці працює штаб при Державній службі з надзвичайних ситуацій, куди входять представники міністерств, а також створено ситуаційний центр «101», куди можна зателефонувати і отримати вичерпну інформацію.

Механізм соціальних виплат та переведення пенсій налагоджений на рівні Міністерства соціальної політики. Зі слів міністра, в уряді розглядається варіант компенсації тимчасовим переселенцям оренди житла.

Віце-прем'єр зазначив, що практично вже створено спеціальний окремий центральний орган виконавчої влади, який займатиметься проблемами переселенців.

Цей штаб є тимчасовим оперативним механізмом, який вже виконав своє завдання. В. Гройсман заявив, що не більше, ніж через тиждень у цього органу з'явиться керівник.

Марина Листопадська, ВПравеstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="3888113903"
data-ad-format="auto">

.

Похожие записи на ВПраве

Оставьте ваш комментарий


© 2017 ВПраве · Все права на материалы, размещенные на www.inlegal.com.ua, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При цитировании и использовании любых материалов ссылка на www.inlegal.com.ua обязательна. При цитировании и использовании в интернете активная индексируемая гиперссылка на www.inlegal.com.ua обязательна.