Получайте ВПраве
на Ваш E-mail:

*100% защита данных

Вы находитесь: Главная » Последнее на ВПраве, Право News » Іноземні довіреності в Україніstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="1074248304"
data-ad-format="auto">

P5F6VklrcwAСучасний бізнес не знає кордонів,тому актуальним постає питання дійсності довіреностей, виданих іноземними юридичними особами на території інших держав для представництва їхніх інтересів в Україні

Для додання в Україні юридичної сили довіреності оформленої за кордоном необхідна її легалізація. 10 січня 2002 Україна приєдналася до Гаазької Конвенції про скасування вимог легалізації іноземних офіційних документів для країн учасниць конвенції 1961 р., згідно з нею, процедура легалізації замінюється процедурою проставлення апостиля на офіційних документах.

Конвенція застосовується у відносинах з державами, які не висловили заперечення проти приєднання України до Конвенції. Заперечення проти приєднання України до Конвенції висловили Бельгія та Федеративна Республіка Німеччина.

Відповідно до статті 12 Конвенції це означає, що на території України не прийматимуться документи цих країн, завірені апостилем, а продовжує застосовуватися вимога дотримання процедури консульської легалізації. 07.10.2002 між країнами СНД в м. Кишиневі підписана Конвенція про правову допомогу та правові відносини у цивільних, сімейних і кримінальних справах, що вступила в силу з 27.04.2004г.

Ст.12 цієї Конвенції передбачає те, що документи, які на території однієї з Договірних Сторін видані або засвідчені компетентною установою або спеціально на те уповноваженою особою в межах його компетенції і за встановленою формою та скріплені гербовою печаткою, приймаються на територіях всіх інших Договірних Сторін без якого-небудь спеціального посвідчення. Документи, що на території однієї з Договірних Сторін розглядаються як офіційні документи, користуються на територіях інших Договірних Сторін доказовою силою офіційних документів. Доручення видані суб'єктом господарювання на території Російської Федерації і країн СНД, є дійсними на території України без будь-якого спеціального посвідчення.

При цьому необхідно відзначити, що така довіреність має бути переведена на державну мову України, а переклад завірений нотаріусом.

Марина Листопадська, ВПравеstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="3888113903"
data-ad-format="auto">

.

Похожие записи на ВПраве

Оставьте ваш комментарий


© 2017 ВПраве · Все права на материалы, размещенные на www.inlegal.com.ua, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При цитировании и использовании любых материалов ссылка на www.inlegal.com.ua обязательна. При цитировании и использовании в интернете активная индексируемая гиперссылка на www.inlegal.com.ua обязательна.