Получайте ВПраве
на Ваш E-mail:

*100% защита данных

Вы находитесь: Главная » Последнее на ВПраве, Право News » Кабмін планує ввести тимчасовий військовий збірstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="1074248304"
data-ad-format="auto">

imagesУряд України планує ввести тимчасовий 1,5% військовий збір як додатковий до податку на доходи фізичних осіб. Про це повідомив прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк

Планується, що даний збір у разі його введення буде діяти до кінця поточного року.

Інтерфакс-Україна  цитує його слова: «Щодо ще одного тимчасового податку — це військовий збір у розмірі 1,5% як додатковий до податку на доходи фізичних осіб. Це тільки до кінця поточного року. Ці півтора відсотки будуть прямо йти на фінансування Збройних сил».

Введення військового збору дозволить акумулювати 2,9 млрд грн в якості одного із заходів для забезпечення фінансування оборони.

Раніше йшла мова про те, що в Раді зареєстрували законопроект (№ 4367), згідно якого пропонувалося запровадити сплату військового збору. Автори законопроекту — народні депутати з фракції ВО Свобода.

У пояснювальній записці йдеться: "в той час, коли українські військові, працівники правоохоронних органів та інші учасники бойових дій на сході України, ризикуючи життям захищають Україну від сепаратистів та військової агресії, виникає необхідність пошуку додаткових джерел наповнення держбюджету для зміцнення військового потенціалу та обороноздатності країни ".

Згідно законопроекту, пропонується одноразово стягувати військовий збір з платників податків, а саме з тих, майновий стан та доходи яких згідно з податковою декларацією 2013 перевищують 500 тисяч гривень.

Марина Листопадська, ВПравеstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="3888113903"
data-ad-format="auto">

.

Похожие записи на ВПраве

Оставьте ваш комментарий


© 2017 ВПраве · Все права на материалы, размещенные на www.inlegal.com.ua, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При цитировании и использовании любых материалов ссылка на www.inlegal.com.ua обязательна. При цитировании и использовании в интернете активная индексируемая гиперссылка на www.inlegal.com.ua обязательна.