Получайте ВПраве
на Ваш E-mail:

*100% защита данных

Вы находитесь: Главная » Последнее на ВПраве, Право News » Кабмін створить нову службу з питань ветеранів та учасників АТОstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="1074248304"
data-ad-format="auto">

загруженное (2)Уряд створює Державну службу України з питань ветеранів та учасників антитерористичної операції

 Арсеній Яценюк наголосив на тому, що служба повинна займатися, зокрема, соціальним забезпеченням ветеранів та учасників АТО, в тому числі їх реєстрацією, працевлаштуванням, медичною та психологічної реабілітацією, а також забезпеченням житла родинам, які залишилися без годувальника.

Яценюк що провів зустріч з парламентськими фракціями з питання створення такої служби. За його словами, ідея уряду була створити окреме міністерство у справах ветеранів АТО, проте вона не отримала підтримки народних депутатів.

Прем'єр-міністр виступив з пропозицією провести конкурс на посаду керівника служби та зазначив, що  уряд  має кілька кандидатів: «Хотілося б, щоб керівник цієї служби був безпосередньо учасником антитерористичної операції, який там воював, має знання, досвід, відповідну репутацію і довіру» .

Кабмін ухвалив рішення про виділення коштів на протезування для постраждалих бійців антитерористичної операції.

Марина Листопадська, ВПравеstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="3888113903"
data-ad-format="auto">

.

Похожие записи на ВПраве

Оставьте ваш комментарий


© 2017 ВПраве · Все права на материалы, размещенные на www.inlegal.com.ua, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При цитировании и использовании любых материалов ссылка на www.inlegal.com.ua обязательна. При цитировании и использовании в интернете активная индексируемая гиперссылка на www.inlegal.com.ua обязательна.