Получайте ВПраве
на Ваш E-mail:

*100% защита данных

Вы находитесь: Главная » Последнее на ВПраве, Право News » Кількість податків скоротять з 22-х до 9-тиstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="1074248304"
data-ad-format="auto">

загруженноеЧинна система оподаткування включає в себе 22 податки, планується скоротити їх кількість до 9.

Планують скасувати:

— Збір за провадження деяких видів підприємницької діяльності (сплачують 123 тис. Платників);

— Збір у вигляді цільової надбавки до діючого тарифу на природний газ для споживачів усіх форм власності;

— Рентну плату за транспортування нафти і нафтопродуктів магістральними нафтопроводами, транзитне транспортування трубопроводами природного газу та аміаку територією України;

— Збір за місця для паркування транспортних засобів;

— Туристичний збір;

— Збір на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства.

Ряд податків трансформується. В акцизний податок трансформуються: акцизний податок; збір за першу реєстрацію транспортного засобу; екологічний податок (з палива); збір у вигляді цільової надбавки до діючого тарифу на електричну та теплову енергію, крім електроенергії, виробленої кваліфікованими когенераційними установками.

Екологічний податок міститиме збір за спеціальне використання лісових ресурсів. В рентну плату включать: плату за користування надрами; збір за користування радіочастотним ресурсом; збір за спеціальне використання води.

В податок на нерухоме майно буде входити плата за землю. Єдиний податок буде включати і фіксований сільгоспподаток. Податок на нерухоме майно та фіксований сільгоспподаток переведуть із загальнодержавних до місцевих.

Крім того, Кабмін, з досвіду Італії, Швейцарії, Австрії, Польщі, США та Грузії, збирається створити Службу фінансових розслідувань.

До Служби має увійти: Департамент боротьби з відмиванням злочинних доходів ГФС, податкова міліція ГФС; Управління по боротьбі з організованою злочинністю (в частині боротьби з економічними правопорушеннями) МВС, Департамент боротьби з економічною злочинністю МВС; Головне управління контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері економічної безпеки СБУ.

Марина Листопадська, ВПравеstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="3888113903"
data-ad-format="auto">

.

Похожие записи на ВПраве

Оставьте ваш комментарий


© 2017 ВПраве · Все права на материалы, размещенные на www.inlegal.com.ua, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При цитировании и использовании любых материалов ссылка на www.inlegal.com.ua обязательна. При цитировании и использовании в интернете активная индексируемая гиперссылка на www.inlegal.com.ua обязательна.