Получайте ВПраве
на Ваш E-mail:

*100% защита данных

Вы находитесь: Главная » Последнее на ВПраве, Право News » Відбудеться позачергове засідання ВРstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="1074248304"
data-ad-format="auto">

загруженноеПрезидент України Петро Порошенко, Голова Верховної Ради Олександр Турчинов та Прем'єр-міністр Арсеній Яценюк разом з керівниками фракцій обговорили схему взаємодії гілок влади в умовах відсутності коаліції у парламенті.

«ЗіБ» повідомили про те, що у прес-службі Президента, усі керівники фракцій, присутні на нараді, ухвалили спільне рішення про проведення в четвер, 31 липня,позачергового пленарного засідання Верховної Ради.

Позачергове засідання має відбутись частково у закритому режимі, де буде обговорено низку питань, пов'язаних з розслідуванням причин катастрофи літака «Малайзійських авіаліній» МН17, зокрема, Угода про використання Цивільних поліцейських сил.

Президент України, Голова Верховної Ради, Прем’єр-міністр разом з керівниками фракцій парламенту дійшли згоди щодо невідкладного повернення до розглядузаконопроектів "Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2014 рік» та «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України». Нардепиплануютьвинести на розгляд питання вотуму довіри до Прем’єр-міністра.

Президент знову наголосив на тому, що розпад коаліції у Верховній Раді не має паралізувати роботу парламенту і не є правовою підставою для відставки Уряду.

Глава держави розраховує на подальшу спільну роботу з Арсенієм Яценюком та з усім складом Кабінету міністрів, що не виключає кадрового підсилення урядової команди.

Марина Листопадська, ВПраве

 style="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="3888113903"
data-ad-format="auto">

.

Похожие записи на ВПраве

Оставьте ваш комментарий


© 2017 ВПраве · Все права на материалы, размещенные на www.inlegal.com.ua, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При цитировании и использовании любых материалов ссылка на www.inlegal.com.ua обязательна. При цитировании и использовании в интернете активная индексируемая гиперссылка на www.inlegal.com.ua обязательна.