Получайте ВПраве
на Ваш E-mail:

*100% защита данных

Вы находитесь: Главная » Последнее на ВПраве, Право News » Контроль над імпортерами алмазів?style="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="1074248304"
data-ad-format="auto">

загруженноеДержпідприємництво наголосило, що додаткові обмеження щодо імпорту / експорту алмазів не будуть застосовуватись в дію

Україна ще у січні 2003 року офіційно приєдналася до Сертифікаційної схеми Кімберлійського процесу (СС КП) і взяла на себе зобов'язання проводити торгівлю необробленими алмазами тільки з країнами-учасниками.

Відповідно до Закону України «Про державне регулювання видобутку, виробництва і використання дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння та контроль за операціями з ними» держава здійснює контроль за операціями з алмазами.

Мінфінансів уточнило норму зазначеного Закону та зобов'язання суб'єктів господарювання, які здійснюють діяльність з імпорту / експорту алмазів, їм необхідно отримувати сертифікат Кімберлійського процесу при митному оформленні таких алмазів.

Наразі суб'єкти господарювання, що здійснюють діяльність з імпорту / експорту оброблених алмазів, також змушені будуть отримувати сертифікат КП. Це стосується і  не закріплених в ювелірних виробах або неоправлених (наприклад, у вигляді ювелірних вставок)

Суб'єкти мусять представляти і інші документи підтвердження достовірності митного оформлення алмазів, які оформляє Державний гемологічний центр України, але перелік таких документів невичерпний.

« Поширення такої вимоги призведе до додаткових витрат часу і коштів імпортерів / експортерів алмазів, а також не узгоджується з міжнародними вимогами в сфері торгівлі алмазами відповідно до КП СС», — наголошують у Держпідприємництві.

Проект передбачає те, що алмази, які ввозять на митну територію України без сертифіката КП, підлягають конфіскації і безоплатній передачі у власність держави.

Наразі конфіскація як вид покарання за вчинення злочину передбачена Кримінальним кодексом України, але ввезення алмазів без сертифіката КП не підпадає під кваліфікацію жодного із злочинів, тому внесення відповідних змін виключно до Митного кодексу України не приведе до поліпшення контролю.

Марина Листопадська, ВПравеstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="3888113903"
data-ad-format="auto">

.

Похожие записи на ВПраве

Оставьте ваш комментарий


© 2017 ВПраве · Все права на материалы, размещенные на www.inlegal.com.ua, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При цитировании и использовании любых материалов ссылка на www.inlegal.com.ua обязательна. При цитировании и использовании в интернете активная индексируемая гиперссылка на www.inlegal.com.ua обязательна.