Получайте ВПраве
на Ваш E-mail:

*100% защита данных

Вы находитесь: Главная » Последнее на ВПраве, Право News » Кримчани мають змогу оформити паспорт за місцем зверненняstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="1074248304"
data-ad-format="auto">

Óêðàèíñêèé ïàñïîðòПостановою Кабміну від 4 червня 2014 № 289 затверджено Порядок оформлення документів, які підтверджують громадянство України, посвідчують особу або її спеціальний статус, громадянам, які проживають на тимчасово окупованій території України.

Порядок визначає особливості оформлення і видачі паспорта громадянина України, тимчасового посвідчення громадянина України, свідоцтва на постійне проживання, посвідки на проживання, посвідчення особи без громадянства для виїзду за кордон, посвідчення біженця, проїзного документа біженця, посвідчення особи, яка потребує додаткового захисту, проїзного документа особи, якій надано додатковий захист.

Оформлення та видача паспорта громадянина України та тимчасового посвідчення громадянина України здійснюються територіальними підрозділами Державної міграційної службою за місцем звернення громадянина або його представника.

В день звернення проводиться вклеювання в паспорт фотографії по досягненні 25 — і 45-річного віку. Оформлення та видача громадянського паспорта після досягнення 16-річного віку та обмін паспорта здійснюються в десятиденний термін. Вперше при отриманні паспорта додатково подаються копії паспортів обох або одного з батьків. Обмін, оформлення та видача паспорта замість втраченого, викраденого або зіпсованого здійснюється у місячний термін за умови пред'явлення документів, що були підставою для видачі попереднього паспорта громадянина України або їх копій. Для внесення в паспорт відомостей про місце проживання може використовуватися інформація з Державного реєстру виборців.

У разі втрати паспорта проводиться процедура встановлення особи. За відсутності документів, за якими може бути встановлена ​​особа, використовується інформація з Державного реєстру виборців.

Марина Листопадська, ВПравеstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="3888113903"
data-ad-format="auto">

.

Похожие записи на ВПраве

Оставьте ваш комментарий


© 2017 ВПраве · Все права на материалы, размещенные на www.inlegal.com.ua, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При цитировании и использовании любых материалов ссылка на www.inlegal.com.ua обязательна. При цитировании и использовании в интернете активная индексируемая гиперссылка на www.inlegal.com.ua обязательна.