Получайте ВПраве
на Ваш E-mail:

*100% защита данных

Вы находитесь: Главная » Последнее на ВПраве, Право News » Купити валюту стане простішеstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="1074248304"
data-ad-format="auto">

1275253078_currency_of_australiaНаціональний Банк України вніс деякі зміни до Положення про порядок та умови торгівлі іноземною валютою

Нацбанк пообіцяв, що купити валюту стане простіше, а торгівля на міжбанківському валютному ринку буде прозорішою.

Постановою від 16 червня 2014 № 360 було доповнено перелік документів, які підтверджують джерела походження гривні та є підставами для купівлі фізособами — нерезидентами іноземної валюти на міжбанківському валютному ринку України. Постанова має набути чинності 22 липня.

Це  має дозволити особам, які виїжджають на постійне місце проживання за кордон, купувати іноземну валюту за рахунок коштів у гривнях з поточних, вкладних (депозитних) рахунків, відкритих ними до набуття статусу нерезидента.

Згідно зі змінами клієнти — фізособи — нерезиденти купують іноземну валюту з поточних рахунків з метою переказу за межі України на підставі:

— Виписки уповноваженого банку про зарахування коштів у гривнях, перерахованих з поточного рахунку, який був раніше відкритий фізособі-резиденту, на його поточний рахунок, яка набула статусу нерезидента у зв'язку з виїздом за кордон на постійне місце проживання;

— Виписки уповноваженого банку про зарахування коштів у гривнях, перерахованих на поточний рахунок фізособи-нерезидента з вкладних (депозитних) рахунків (у тому числі нараховані відсотки) за договором банківського вкладу (депозиту), укладених фізособою — резидентом до набуття статусу нерезидента.

Нацбанк скасував норму про обмеження роботи банків, які маніпулюють обсягом торгівлі або курсом іноземної валюти.

Марина Листопадська, ВПраве

 style="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="3888113903"
data-ad-format="auto">

.

Похожие записи на ВПраве

Оставьте ваш комментарий


© 2017 ВПраве · Все права на материалы, размещенные на www.inlegal.com.ua, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При цитировании и использовании любых материалов ссылка на www.inlegal.com.ua обязательна. При цитировании и использовании в интернете активная индексируемая гиперссылка на www.inlegal.com.ua обязательна.