Получайте ВПраве
на Ваш E-mail:

*100% защита данных

Вы находитесь: Главная » Последнее на ВПраве, Право News » Курс молодого бійця для українцівstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="1074248304"
data-ad-format="auto">

загруженноеПрес – служба Міністерства оборони повідомила, що концепція загальної підготовки розрахована на військовозобов'язаних і буде запущена до кінця поточного року

Українці навчатимуться територіальній обороні населених пунктів. розвідці та охороні особливо важливих державних об'єктів.

Готуватимуть також кадри для партизанських і диверсійно-розвідувальних мереж.

В ході підготовки бійці вчитимуться долати  штурмову смугу перешкод, стрільбі, рукопашному бою, організації засідок і атакам. Також вони дізнаються про основні види вибухових речовин і мін і застосують їх в ході тренувань.

В рамках програми введуть обов'язкове навчання всіх українців, в тому числі і жінок. Жіночу стать підготують за частиною громадянської оборони та наданню медичної допомоги.

Марина Листопадська, ВПравеstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="3888113903"
data-ad-format="auto">

.

Похожие записи на ВПраве

Оставьте ваш комментарий


© 2017 ВПраве · Все права на материалы, размещенные на www.inlegal.com.ua, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При цитировании и использовании любых материалов ссылка на www.inlegal.com.ua обязательна. При цитировании и использовании в интернете активная индексируемая гиперссылка на www.inlegal.com.ua обязательна.