Получайте ВПраве
на Ваш E-mail:

*100% защита данных

Вы находитесь: Главная » Последнее на ВПраве, Право News » Лавров заявив про можливість контратаки з боку Росіїstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="1074248304"
data-ad-format="auto">

pic_1358398291Інформаційне агентство РІА Новости повідомило про готовність РФ застосувати армію проти України. Про це заявив Сергій Лавров – глава МЗС РФ.

У своєму інтерв'ю телеканалу RT, він заявив, що якщо інтереси росіян будуть утискати, якщо армія РФ буде атакована, то вона дасть відповідь. Він провів аналогію з подіями, які відбулись в серпні у Південній Осетії.

Лавров зазначив: «Напад на громадян Росії – це напад на Росію».

Сергій Лавров повідомив інформацію про те, що Росія ніколи не заперечувала щодо стягнення додаткових військ до кордону, порівнюючи це з тим, що керівництво України теж локалізувало війська біля кордонів з Росією та перемістило їх до східних та південних регіонів країни.

Міністр зробив акцент на тому, що ЗС РФ регулярно проводять навчання.

Раніше Лавров заявляв, що Російська Федерація не допустить розв'зання кровопролитного конфлікту в Україні.

 21 квітня міністр повідомив про складне становище, у якому вони знаходяться, коли до них звертаються із закликами «врятувати від цього свавілля».

Марина Листопадська, ВПравеstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="3888113903"
data-ad-format="auto">

.

Похожие записи на ВПраве

Оставьте ваш комментарий


© 2017 ВПраве · Все права на материалы, размещенные на www.inlegal.com.ua, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При цитировании и использовании любых материалов ссылка на www.inlegal.com.ua обязательна. При цитировании и использовании в интернете активная индексируемая гиперссылка на www.inlegal.com.ua обязательна.