Получайте ВПраве
на Ваш E-mail:

*100% защита данных

Вы находитесь: Главная » Последнее на ВПраве, Право News » Лібералізація візового режиму з ЄСstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="1074248304"
data-ad-format="auto">

passportПрезидент України Петро Порошенко підписав закон Про внесення змін до закону України Про Єдиний державний демографічний реєстр в документах, які підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус, яким дозволяється внесення до біометричних закордонних паспортів відбитків пальців рук

Відбитки пальців рук визначаються як одні з основних біометричних даних особи та вноситимуться на безконтактний електронний носій документів для виїзду за кордон, що дозволить ідентифікувати особистість при перетині кордонів.

Прес-служба зазначає, що даний закон дозволить забезпечити виконання рекомендацій європейських фахівців з лібералізації Європейським Союзом візового режиму для України.

Уряд України ще раніше постановив розпочати виготовлення, оформлення та видачу біометричних закордонних паспортів з 1 січня 2015 року.

Павла Петренка наголосив на тому, що біометричні паспорти коштуватимуть на 50% дешевше, ніж сьогодні коштують закордонні паспорти.

Марина Листопадська, ВПравеstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="3888113903"
data-ad-format="auto">

.

Похожие записи на ВПраве

Оставьте ваш комментарий


© 2017 ВПраве · Все права на материалы, размещенные на www.inlegal.com.ua, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При цитировании и использовании любых материалов ссылка на www.inlegal.com.ua обязательна. При цитировании и использовании в интернете активная индексируемая гиперссылка на www.inlegal.com.ua обязательна.