Получайте ВПраве
на Ваш E-mail:

*100% защита данных

Вы находитесь: Главная » Последнее на ВПраве, Право News » Луценко оприлюднив план «Б» Порошенкаstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="1074248304"
data-ad-format="auto">

a31464ce48104c9a84ecc7160dbf7afbВ разі не виконання мирного плану Президента України, українські військові будуть діяти за планом «Б»

Укрінформ повідомляє, що дану інформацію Юрій Луценко, який є радником глави держави, оприлюднив в ефірі телеканалу «Україна».

«План «Б» « передбачає адекватну силову відповідь тим терористам, які порушать перемир'я і знову почнуть стріляти, цей план також розрахований розрахований і на реконструкцію Донбасу. Я б не хотів, щоб про нього доводилось говорити, а тим більше застосовувати», — наголосив Луценко.

Юрій Луценко сказав: «Для всіх очевидно, що план» А "це простягнута величезна рука для всіх жителів Донецької та Луганської областей. Саме для тих людей, хто хоче мирно жити і працювати. Ті, хто зірве перемир'я, отримає озброєний відповідь. І немає жодного сумніву, що це буде так. Якщо Донбас не потисне простягнену українською владою руку, то доведеться відповідати їм тим мовою, який вони хочуть чути».

Радник Президента України наголосив на тому, що Європа готова допомогти Україні та зазначив те, що влада бажає створювати нові робочі місця, відкривати нові конкурентоспроможні підприємства.

Політик запевнив, що автомат не може бути рішенням та висловив сподівання, що більшість жителів Донецької та Луганської областей підтримають Петра Порошенка.

Раніше була оприлюднена інформація, що бойовики на Донбасі не дотримуються перемир'я і чекають на підкріплення з Росії, а також не поспішають здавати зброю.

Марина Листопадська, ВПравеstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="3888113903"
data-ad-format="auto">

.

Похожие записи на ВПраве

Оставьте ваш комментарий


© 2017 ВПраве · Все права на материалы, размещенные на www.inlegal.com.ua, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При цитировании и использовании любых материалов ссылка на www.inlegal.com.ua обязательна. При цитировании и использовании в интернете активная индексируемая гиперссылка на www.inlegal.com.ua обязательна.