Получайте ВПраве
на Ваш E-mail:

*100% защита данных

Вы находитесь: Главная » Последнее на ВПраве, Право News » Маразм без кордонів чи мараз по-російськи?style="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="1074248304"
data-ad-format="auto">

516bc61af2247Представники Ради федерації пропонують посилити санкції, введені проти країн Заходу.

Одним із запропонованих заходів є грошові збори з громадян РФ, які виїжджають на зарубіжний відпочинок.

«Наше держава ще не вичерпала ресурсів, введення яких позитивно позначиться на вітчизняній економіці», — сказав Микола Журавльов журналістам.

Журавльов вважає, що необхідно вивчити доцільність обмеження поставок автомобілів, ліків без рецепта у яких є російські аналоги, низки товарів широкого споживання.

Він запропонував: «Крім того, обмеження можуть торкнутися консалтингових послуг та франчайзингу. Також слід підтримати внутрішній туризм через підвищені збори для виїжджаючих на зарубіжний відпочинок».

Сенатор Журавльова наголосив: «Розмовляти з Росією такою мовою санкцій нескінченно неможливо, і відповідні заходи повинні спонукати наших західних партнерів до зваженого діалогу як з економічних, так і з політичних проблем».

 Європейська правда повідомила, що  в якості першого етапу санкцій ,Росія заборонила імпорт на територію РФ європейського продовольства, обмеживши доступ росіян до якісних продуктів харчування.

Марина Листопадська, ВПраве

 style="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="3888113903"
data-ad-format="auto">

.

Самые комментируемые записи

Оставьте ваш комментарий


© 2017 ВПраве · Все права на материалы, размещенные на www.inlegal.com.ua, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При цитировании и использовании любых материалов ссылка на www.inlegal.com.ua обязательна. При цитировании и использовании в интернете активная индексируемая гиперссылка на www.inlegal.com.ua обязательна.