Получайте ВПраве
на Ваш E-mail:

*100% защита данных

Вы находитесь: Главная » Последнее на ВПраве, Право News » Міністерство юстиції  запропонувало арештувати майно РФstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="1074248304"
data-ad-format="auto">

petrenko1 трильйон 80 мільярдів гривень  — це збитки , які нанесла Росія окупацією Криму, в тому числі і націоналізацією майна. Є пророзиція накласти арешт російське майно, щоб частково відшкодувати завдану шкоду.

Павло Петренко, який є Міністром юстиції України оприлюднив цю пропозицію на прес – конференції.

 «ЗіБ» з посиланням на прес-службу Мін’юсту, повідомили те, що Міністр наголосив на тому, що до названої  раніше суми не врахували вигоду від користування об'єктами, майном на території Криму, які уже втрачені, не увійшли до цієї цифри і дані про втрачені корисні копалини на території півострову.

Майно та відомості, яке утримується окупаційним режимом в Криму, Міністерство юстиції узагальнило.

Павло Петренко підкреслив те, що загльний розрахунок розміру збитків складає 17 томів, зокрема, йшлося про про цинічне віднесення до золотовалютних резервів центрального банку Російської Федерації грошей і активів Національного банку України.

Міністр назвав суму у 6 мільярдів гривень і повідомив про те, що зі сховищ Ощадбанку у Криму було викрадено 300 кілограм золота та дорогоцінних металів і активи приватних банків сумою у 17 мільярдів гривень.

Крім фінансових втрат, наша держава через агресію та окупацію РФ зазнала низки системних порушень порушення прав та свобод фізичних та юридичних осіб.

«Після військової агресії, вчиненої Російською Федерацією, РФ було прийнято низку юридичних рішень щодо приєднання Криму», — сказав Петренко.

Міністр зробив акцент на тому, що вся відповідальність за націоналізацію українського майна, несе Росія. Згідно Конституції України, державні установи та посадовці РФ, які причетні до незаконної окупації та військових злочинів на території Криму, Збройні Сили РФ, які здійснювали військову агресію, Чорноморський флот РФ, який всупереч договорам, покинув свої бази та брав участь у захоплені території України, можуть бути притягнуті до відповідальності в якості співучасників здійснення злочинів. Ці матеріали знаходяться вже у Генпрокуратурі.

Очільник Міністерства юстиції наголосив: «Ми запропонували накласти арешти на майно Російської Федерації, компаній та осіб, причетних до окупації, як адекватну відповідь на незаконне захоплення українського майна. Українські правоохоронні органи зможуть використати процедуру спецконфіскації майна».

Марина Листопадська, ВПравеstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="3888113903"
data-ad-format="auto">

.

Похожие записи на ВПраве

Оставьте ваш комментарий


© 2017 ВПраве · Все права на материалы, размещенные на www.inlegal.com.ua, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При цитировании и использовании любых материалов ссылка на www.inlegal.com.ua обязательна. При цитировании и использовании в интернете активная индексируемая гиперссылка на www.inlegal.com.ua обязательна.