Получайте ВПраве
на Ваш E-mail:

*100% защита данных

Вы находитесь: Главная » Последнее на ВПраве, Право News » Мінрегіон пропонує змінити процедуру обрання старостstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="1074248304"
data-ad-format="auto">

3114 серпня Верховна Рада направила на друге, повторне читання законопроект №4070а «Про добровільне об’єднання територіальних громад. А зовсім недавно відбулося засідання Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, на якому йшла мова про доопрацювання окремих положень цього законопроекту.

Міністерство пропонує змінити положення старости в громаді і порядком його обрання. Якщо за теперішньою редакцією староста повинен призначатиметься і виконуватиме свої обовязки згідно підписаного контракту з сільким/селищним/міським головою, то, згідно з пропозицією
Мінрегіону староста повинен буде обиратися в порядку, який буде визначений радою громади. Також староста стає посадовою особою і виконує всі функції, визначені Положенням про старосту (якщо вони підтримані радою об’єднаної громади). Дані пропозиції повинні бути враховані в внесені до вищезгаданого законопроекту перед початком повторного читання.

Горбань Марія, ВПраве style="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="3888113903"
data-ad-format="auto">

.

Похожие записи на ВПраве

Оставьте ваш комментарий


© 2017 ВПраве · Все права на материалы, размещенные на www.inlegal.com.ua, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При цитировании и использовании любых материалов ссылка на www.inlegal.com.ua обязательна. При цитировании и использовании в интернете активная индексируемая гиперссылка на www.inlegal.com.ua обязательна.