Получайте ВПраве
на Ваш E-mail:

*100% защита данных

Вы находитесь: Главная » Последнее на ВПраве, Право News » «Мобільне паркування» тепер буде в Україніstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="1074248304"
data-ad-format="auto">

Парковка1Водії  та органи місцевого самоврядування матимуть зручну оплату паркування

25 червня 2014 року уряд схвалив зміни до Правил паркування транспортних засобів, які розробило Мінрегіоном.

На даний період в Україні діє оплата паркування оператору за допомогою паркоматів або в'їзних / виїзних терміналів і шляхом покупки абонемента. Фахівці наголошують, що , органи місцевого самоврядування та комунальні підприємства постійно скаржаться, що для обладнання паркувальних майданчиків паркоматами і терміналами необхідно витратити значні кошти, які в місцевих бюджетах відсутні.

Оплата паркування за допомогою мобільних телефонів або інших портативних технічних засобів не вимагає залучення бюджетних коштів, тим більше, може щорічно поповнювати місцеві бюджети майже на 500 млн. гривень збору за місця для паркування транспортних засобів (на сьогоднішній день цей показник складає 85 млн. грн.).

Мінрегіон вважає, що ці кошти  можна спрямувати у розвиток дорожньо-транспортної інфраструктури.

Є кілька плюсів « мобільного паркування», зокрема, такі як:

-         такий спосіб оплати є зручним для водіїв, так як вони отримають можливість швидко сплатити фактичний час паркування, не переплачуючи при цьому зайві гроші;

-         органи місцевого самоврядування завдяки такому механізму оплати отримають можливість управляти процесом організації десятків тисяч місць для паркування;

-         прибутки у повному обсязі буде надходити до бюджетів, адже такий вид сплати унеможливлює приховування реального надходження коштів.

Марина Листопадська, ВПраве

 

 

 

 style="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="3888113903"
data-ad-format="auto">

.

Похожие записи на ВПраве

Оставьте ваш комментарий


© 2017 ВПраве · Все права на материалы, размещенные на www.inlegal.com.ua, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При цитировании и использовании любых материалов ссылка на www.inlegal.com.ua обязательна. При цитировании и использовании в интернете активная индексируемая гиперссылка на www.inlegal.com.ua обязательна.