Получайте ВПраве
на Ваш E-mail:

*100% защита данных

Вы находитесь: Главная » Последнее на ВПраве, Право News » На Луганщині бойовики розстріляли колону біженцівstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="1074248304"
data-ad-format="auto">

fullНа Луганщині терористи обстріляли з мінометів та системи «Град» колону біженців

Цю інформацію повідомив керівник прес-центру ОК «Північ» Анатолій Прошин, пише «Українська правда».

Він повідомив: «У районі 9:40 під час виводу біженців з населених пунктів Хрящувате і Новосвітлівка бойовиками було завдано масований вогневий удар по цій колоні з мінометів та реактивної артилерії» Град ".

Прошин наголосив: «В результаті є велика кількість жертв, люди згоріли прямо в автомобілях, якими їх вивозили. Люди просто не встигли покинути транспортні засоби, якими їх вивозили».

Зі слів Анатолія Прошина, кількість жертв поки не встановлено, інших подробиць поки що теж немає.

Раніше військовий експерт Дмитро Тимчук заявив, що в зоні антитерористичної операції противник використовував РСЗО БМ-27 «Ураган».

Тимчук підкреслив, що проти наших підрозділів під час обстрілу з «Ураганів» бойовики застосовують касетні боєприпаси, доказом чому служить це фото, зроблене поблизу наших обстріляних позицій минулого тижня.

Марина Листопадська, ВПравеstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="3888113903"
data-ad-format="auto">

.

Самые комментируемые записи

Оставьте ваш комментарий


© 2017 ВПраве · Все права на материалы, размещенные на www.inlegal.com.ua, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При цитировании и использовании любых материалов ссылка на www.inlegal.com.ua обязательна. При цитировании и использовании в интернете активная индексируемая гиперссылка на www.inlegal.com.ua обязательна.