Получайте ВПраве
на Ваш E-mail:

*100% защита данных

Вы находитесь: Главная » Последнее на ВПраве, Право News » Нафтогаз вважає, що пережити опалювальний сезон можливоstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="1074248304"
data-ad-format="auto">

23223 Голова правління НАК Нафтогаз України Андрій Коболєв назвав чотири умови, при яких реально пtht;bnb зимовий сезон без газу з РФ.

 Коболєв зазначив: «За нашими розрахунками, ми зможемо пройти повністю зимовий сезон без російського газу за умови повного завантаження реверсних потужностей через Словаччину, за умови незначної завантаження угорського напрямку, за умови середнього завантаження польського напрямки, і за умови економії 25% споживання газу».

 Сьогодні ця економія вже відбувається — через зменшення обсягів споживання в регіонах конфлікту, через зменшення економічної активності, через відмову багатьох споживачів від газу і переходу на інші види палива.

10 вересня про зниження на чверть обсягів поставок російського газу заявили в Польщі. Після цього Польща припинила реверс газу в Україну. Напередодні стало відомо, що Росія поставляє на 10% менше визначених контрактом обсягів природного газу у Словаччині. Також РФ скоротила постачання газу до Німеччини і Австрії.

Марина Листопадська, ВПравеstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="3888113903"
data-ad-format="auto">

.

Похожие записи на ВПраве

Оставьте ваш комментарий


© 2017 ВПраве · Все права на материалы, размещенные на www.inlegal.com.ua, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При цитировании и использовании любых материалов ссылка на www.inlegal.com.ua обязательна. При цитировании и использовании в интернете активная индексируемая гиперссылка на www.inlegal.com.ua обязательна.