Получайте ВПраве
на Ваш E-mail:

*100% защита данных

Вы находитесь: Главная » Последнее на ВПраве, Право News » Найближчим часом РФ введе санкції щодо Україниstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="1074248304"
data-ad-format="auto">

20120906112013На прес-конференції Валерій Окулов, що є заступником голови Мінтрансу, повідомив про те, що якщо й надалі права російських авіаперевізників будуть порушуватись, то щодо України можуть бути застосовані дзеркальні санкції зі сторони авіаційної влади Росії.

У своїй промові він зазначив інформацію про те, що в авіації діє принцип паритету щодо виконання міжнародних перевезень. Він наголосив на тому, що як стосовно російського перевізника, так відповідно,  і щодо іноземного – комерційні права дзеркальні: утиск прав російських перевізників відповідно може призвести до скорочення комерційних прав іноземних перевізників.

Ще на початку цього місяця, Європейська організація безпеки аеронавігації заборонила польоти до Криму європейським аероперевізникам. Зокрема, йшла мова про аеропорти Севастополя та Сімферополя.

Окулов звернувся із заявою про те, що на даний час Євроконтроль видав рекомендацію щодо утримання від польотів у цьому регіоні, а через південь та північ йдуть обхідні маршрути. Він також зробив наголос на те, що все таки розраховують на взаємне розуміння з авіаційною українською адміністрацією та мають на меті вийти зі спільною пропозицією на майданчики бюро ІКАО з перегляду кордонів району польотної інформації Сімферополя.

 Марина Листопадська, ВПравеstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="3888113903"
data-ad-format="auto">

.

Похожие записи на ВПраве

Оставьте ваш комментарий


© 2017 ВПраве · Все права на материалы, размещенные на www.inlegal.com.ua, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При цитировании и использовании любых материалов ссылка на www.inlegal.com.ua обязательна. При цитировании и использовании в интернете активная индексируемая гиперссылка на www.inlegal.com.ua обязательна.