Получайте ВПраве
на Ваш E-mail:

*100% защита данных

Вы находитесь: Главная » Последнее на ВПраве, Право News » Нардеп пропонує направляти в зону АТО міліціонерів і прокурорівstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="1074248304"
data-ad-format="auto">

images (2) Микола Рудьковський, який є народним депутатом,  пропонує припинити практику необгрунтованої масової розсилки повісток, особливо, коли вони охоплюють всіх чоловіків призовного віку окремого населеного пункту.

Цей проект постанови про необхідність усунення брутальних недоліків при мобілізації зареєстрований у Верховній Раді під № 4460а.

Проект пропонує Президенту, Міноборони та Раді національної безпеки і оборони негайно вжити заходів для мобілізації в зону антитерористичної операції, в першу чергу, людей з МВС, СБУ, Міноборони, податкової міліції, органів прокуратури, у тому числі офіцерів запасу зазначених органів, які мають спеціальну підготовку, вміють поводитися зі зброєю і проходили відповідну атестацію.

Депутат пропонує вжити заходів для недопущення потрапляння в зону АТО мобілізованих осіб без спеціальної підготовки, без досвіду служби в лавах збройних сил України. Запропоновано встановити заборону в перші 6 місяців з моменту мобілізації направляти призовників в зону антитерористичної операції.

Марина Листопадська, ВПравеstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="3888113903"
data-ad-format="auto">

.

Похожие записи на ВПраве

Оставьте ваш комментарий


© 2017 ВПраве · Все права на материалы, размещенные на www.inlegal.com.ua, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При цитировании и использовании любых материалов ссылка на www.inlegal.com.ua обязательна. При цитировании и использовании в интернете активная индексируемая гиперссылка на www.inlegal.com.ua обязательна.