Получайте ВПраве
на Ваш E-mail:

*100% защита данных

Вы находитесь: Главная » Последнее на ВПраве, Право News » НАТО готове підтримати Україну військовими радниками і допомогоюstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="1074248304"
data-ad-format="auto">

images (1)Північноатлантичний альянс готовий посилити співпрацю з Україною в реформуванні її оборонного сектора і плануванні оборони

Укрінформ передає про те, що це заявив в четвер на брифінгу в Києві генеральний секретар НАТО Андерс Фог Расмуссен.

Расмуссен наголосив: «НАТО готове підтримати Україну радниками і допомогою. Ми даємо поради Україні з планування оборони і реформи оборонного сектору. Ми готові посилити цю кооперацію».

Генсек НАТО також відзначив, що Альянс продовжить надавати допомогу, яка має активізувати співпрацю військових України і НАТО.

Генсек сказав:  «Зокрема, ми плануємо більше спільних навчань, розширення співробітництва та більше спільних тренувань».

Раніше Расмуссен повідомив, що НАТО припиняє співпрацю з Росією. У той же час, Північноатлантичний альянс також ухвалив рішення збільшити рівень підтримки і співпраці з Україною.

Марина Листопадська, ВПравеstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="3888113903"
data-ad-format="auto">

.

Похожие записи на ВПраве

Оставьте ваш комментарий


© 2017 ВПраве · Все права на материалы, размещенные на www.inlegal.com.ua, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При цитировании и использовании любых материалов ссылка на www.inlegal.com.ua обязательна. При цитировании и использовании в интернете активная индексируемая гиперссылка на www.inlegal.com.ua обязательна.