Получайте ВПраве
на Ваш E-mail:

*100% защита данных

Вы находитесь: Главная » Последнее на ВПраве, Право News » Національна рада України встановила термін на відключення російських телеканалівstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="1074248304"
data-ad-format="auto">

загруженное (1)

«Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення вимагає від українських провайдерів протягом доби припинити мовлення російських телеканалів, хоча їх і продовжують незаконно транслюватися на території України», — повідомила на своїй сторінці в Facebook член Нацради Ольга Герасим'юк.

Вона сказала, що Нацрада з телебачення і радіомовлення дала добу для відключення ворожого контенту.

Ольга Герасим'юк  наголосила на тому, що основною причиною, по якій заборонені для трансляції в Україні пропагандистські російські канали продовжують транслюватися, є те, що раніше «ніхто не брав на себе відповідальність дати команду натиснути» викл ".

Нацрада з питань телебачення і радіомовлення просила суд визнати програми чотирьох російських каналів: «Перший канал. Всесвітня мережа», «РТР-планета», «Росія-24» і «НТВ-Мир» такими, що не відповідають законам України і європейської конвенції про транскордонне телебачення.

7 липня Петро Порошенко змінив трьох членів Нацради з телерадіомовлення, призначивши до нового складу регулятора Юрія Артеменка, Владислава Севрюкова і Григорія Шверк.

Марина Листопадська, ВПравеstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="3888113903"
data-ad-format="auto">

.

Похожие записи на ВПраве

Оставьте ваш комментарий


© 2017 ВПраве · Все права на материалы, размещенные на www.inlegal.com.ua, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При цитировании и использовании любых материалов ссылка на www.inlegal.com.ua обязательна. При цитировании и использовании в интернете активная индексируемая гиперссылка на www.inlegal.com.ua обязательна.