Получайте ВПраве
на Ваш E-mail:

*100% защита данных

Вы находитесь: Главная » Последнее на ВПраве, Право News » Німецька розвідка повідомила про те, що в оточенні Путіна можливий розколstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="1074248304"
data-ad-format="auto">

943222651Російському керівництво веде протистояння між прихильниками жорсткого курсу та представниками економічних кіл за вплив на президента Путіна, відзначають у Німеччині.

У вищому керівництві Росії стартувала боротьба між прихильниками жорсткого політичного курсу та представниками бізнес-еліт, що побоюються за свої ділові інтереси внаслідок санкцій. Повідомляє німецький журнал Der Spiegel, посилаючись на дані німецької розвідки.

За словами глави Федеральної служби розвідки Німеччини (BND) Герхарда Шиндлера, зараз «в російському керівництві ведеться запекле протистояння між прихильниками жорсткого курсу та представниками економічних кіл за вплив на президента Путіна», — відзначає Newsru.com.

У BND вважають, що «незабаром ряд російських олігархів, яких торкнулися санкції Євросоюзу, можуть висунути вимоги політичного та економічного характеру і спробувати загальмувати Путіна». Цю заяву глава німецької розвідки зробив на засіданні комітету Бундестагу з закордонних справ у неділю, 27 липня, передає InoPressa.

«Ведомости» зазначають, що позиції США і Європи через українську кризу зближуються. У п'ятницю, 25 липня, офіційний представник Білого дому Джош Ернест звинуватив у загибелі малайзійського Боїнга Володимира Путіна і російську сторону.

Марина Листопадська, ВПравеstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="3888113903"
data-ad-format="auto">

.

Похожие записи на ВПраве

1 Комментарий

  1. Реальней всего для выхода достойного следовало бы что бы путин застрелился как положенов его ранге , ради спасения всей страны . И вернуть все обратно до февраля 2014 года. Крым должен быть как и положено украинским .Вот тогда и можно с россией вести достойный диалог и почитать её как друга. А пока что россия всем кажется средневековым варваром оккупантом и захватчиком.

Оставьте ваш комментарий


© 2017 ВПраве · Все права на материалы, размещенные на www.inlegal.com.ua, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При цитировании и использовании любых материалов ссылка на www.inlegal.com.ua обязательна. При цитировании и использовании в интернете активная индексируемая гиперссылка на www.inlegal.com.ua обязательна.