Получайте ВПраве
на Ваш E-mail:

*100% защита данных

Вы находитесь: Главная » Последнее на ВПраве, Право News » Верховна Рада змінила правила полювання на тваринstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="1074248304"
data-ad-format="auto">

1359663904_zvir20120-20olen_0Законопроекти свободівців про охорону тварин підтримали депутати Верховної Ради

Верховна Рада України прийнято за основу законопроект № 3672, який стосується внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо охорони біорізноманіття.

Даний законопроект пропонує внести зміни до Закону про захист тварин і заборонити:

— Використання ведмедів і вовків на мисливських випробувальних станціях, а також для проведення змагань і мисливських собак;

— Відстріл тварин у містах та інших населених пунктах з пневматичної, вогнепальної, холодної метальної зброї;

— Використання тваринн у кориді;

— Створення і діяльність пересувних звіринців, пересувних зоопарків та пересувних виставок диких тварин;

— Діяльність дельфінаріїв, які не мають природної морської води.

Норми законопроекту також передбачають вдосконалення умов природокористування на територіях природно-заповідного фонду, розширюється список птахів, яких не можна відстрілювати, забороняються капкани і т.д.

ВРУ прийнято законопроект № 4004, який стосується внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо охорони тваринного світу.

Є пропозиція заборони використання самостріли, петлі, газ, дим, струм. Також буде заборонена реклама заборонених знарядь добування об'єктів тваринного або рослинного світу.

Також планується вводити «сезони тиші» в травні-червні в місцях масового розмноження та вирощування потомства тваринами.

Марина Листопадська, ВПравеstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="3888113903"
data-ad-format="auto">

.

Похожие записи на ВПраве

Оставьте ваш комментарий


© 2017 ВПраве · Все права на материалы, размещенные на www.inlegal.com.ua, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При цитировании и использовании любых материалов ссылка на www.inlegal.com.ua обязательна. При цитировании и использовании в интернете активная индексируемая гиперссылка на www.inlegal.com.ua обязательна.