Получайте ВПраве
на Ваш E-mail:

*100% защита данных

Вы находитесь: Главная » Последнее на ВПраве, Право News » Нові вакансії для переселенців зі Сходуstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="1074248304"
data-ad-format="auto">

images (1)Підприємства готові працевлаштувати осіб, які залишили Донбас і Крим, навіть тих, які не мають досвіду роботи

Українські компанії запрошують на роботу вимушених переселенців з Донбасу та Криму.

Є підприємства, які готові співпрацювати з особами. які переїхали з Донбасу без досвіду роботи. Таку можливість пропонує АЗК, яка відкрила вакансії оператора-касира, адміністратора торгового залу і помічника заправника.

А одна з поштових компаній відкрила для такої групи населення 300 вакансій в 40 містах. Вона пропонує працевлаштування у своєму контактному центрі, відділеннях, терміналах та інших підрозділах. Новим співробітникам обіцяють навчання й адаптацію, а пізніше, при їх бажанні, повернутися в рідне місто. До того ж, переселенцям готові допомогти з переїздом і перевезенням речей.

Запрошують переселенців і на роботу менеджер, мерчандайзерів. Наприклад, у м. Києві є вакансії менеджера з продажу інтернет — реклами, а також аккаунт — менеджера та фахівця з розвитку бізнесу в маркетингових агентствах. Також потрібні програмісти, помічники в сфері IT, в тому числі і з продажу обладнання.

Окремі пропозиції розраховані на переселенців з певних регіонів. Зокрема, кримчанам пропонували роботу в ресторанах кримської кухні (випічка хліба по східних рецептах).

Переїхали в Одеську область готові працевлаштувати Автомаляра, зварювальниками і токарями. Там же, на території підприємства, надають безкоштовне проживання.

Є одна пропозиція для цілої родини переселенців, яка готова проживати на дачі під Уманню і працювати по господарству. Власник шукає людей, які будуть доглядати за будинком і присадибною ділянкою.

Подібні вакансії розміщують і в інших співтовариствах соціальних мереж. Тут же покинувши Донбас діляться своїми невдачами в пошуку роботи і продовжують пошуки. Один з них — переселенець Тарас Курбан-Галею, який раніше працював шахтарем. Зараз він активно шукає будь-яку роботу з щоденною або щотижневою оплатою, що не вимагає досвіду. «Готовий хоч підлоги мити або вагони розвантажувати» — написав Тарас у групі «Біженці з Криму, Донбасу. Допомога. Україна» мережі ВКонтакте. За словами переселенця, йому багато разів відмовляли в роботі після того, як дізнавалися, що він приїхав зі сходу України.

Нагадаємо, станом на 28 липня з початку АТО з території Донецької та Луганської областей переселили більше 56 тисяч чоловік.

Марина Листопадська, ВПравеstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="3888113903"
data-ad-format="auto">

.

Похожие записи на ВПраве

Оставьте ваш комментарий


© 2017 ВПраве · Все права на материалы, размещенные на www.inlegal.com.ua, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При цитировании и использовании любых материалов ссылка на www.inlegal.com.ua обязательна. При цитировании и использовании в интернете активная индексируемая гиперссылка на www.inlegal.com.ua обязательна.